1096 Madison Ave,
  NY 10028
  1 E 161st St, Bronx,
  NY 10451
  club@bold-themes.com
  info@bold-themes.com
  + 1 555 2367 890
  + 1 555 4575 547

  PRIDAJTE SAK NÁM!

  KVŠ OCEÁN

  PRIDAJ sa k nám!

  Klub poskytuje príležitosť zlepšenia plaveckej gramotnosti, kondície, zdravia a športového vyžitia pre obyvateľov Malaciek a širokého okolia.

  1 month ago

  KVŠ OCEÁN Malacky

  12.9. sa v Bratislave uskutočnili preteky pod hlavičkou Slovenskej plaveckej federácie - FPD Slovenský pohár žiakov (8-10roční). Boli to historicky prvé preteky nášho klubu a po takmer polročnej pauze pre slovenské plávanie vzhľadom k obmedzeniam a odstaveným bazénom. Naši pretekári Janko Teodor, Královič VIktor, Marek Tomáš a Vaškor Viktor si na svojich prvých premiérových štartoch, okrem svojich prvých "osobákov", bodov, popredným priečkam odniesli množstvo cenných skúseností do budúcna. Na základe výkonov sme sa umiestnili na 3.mieste zo 7 zúčastnených klubov. Gratulujeme!
  Ďakujeme všetkým za podporu a priazeň! Okrem tvrdej práce to považujeme za taký malý zázrak. Od založenia klubu v roku 2018, sme dokázali rozšíriť svoju členskú základňu na vyše 250 členov, odtrénovali a naučili plávať stovky detí a položili základy športového plávania k vytvoreniu konkurencieschopného plaveckého klubu.
  Vďaka patrí našim kvalitným trénerom, študentom FTVŠ, bývalým reprezentantom v plávaní - Dávid Bartáky, Gabriel Kupec a reprezentantovi v triatlone - Marek Pavúk. Dúfam, že budete pri nás stáť aj v týchto náročných časoch a rozvinieme plný potenciál nášho klubu a našich členov.
  ... See MoreSee Less

  View on Facebook

  2 months ago

  KVŠ OCEÁN Malacky

  Priatelia, spustili sme prihlasovanie na plavecké kurzy na jesenný cyklus 2020:-)
  Cyklus začína 13.9.2020 a končí 30.1.2021. Kurzy sú určené pre deti od 4 rokov, mládež aj dospelých bez ohľadu na úroveň plaveckej gramotnosti (od neplavcov až po kondičných plavcov).
  Postup pre prihlásenie:
  1. vybrať si vhodný termín tréningov. Termíny a ceny nájdete na našej web stránke tu: plavaniemalacky.sk/index.php/rozvrh-kurzov/
  2. vyplniť a odoslať prihlášku, ktorú tiež nájdete na našej web stránke tu: plavaniemalacky.sk/index.php/prihlaska/
  3. Následne Vám príde potvrdzujúci e-mail s inštrukciami k úvodnej hodine a platbe. Pokiaľ bude Vami vybraný termín obsadený, navrhneme Vám iný vhodný termín.

  Tešíme sa na vás🙂
  ... See MoreSee Less

  View on Facebook

  2 months ago

  KVŠ OCEÁN Malacky

  Cyklus jar/leto 2020 je úspešne za nami a tešíme sa na vás opäť 13.9.2020🙂 ... See MoreSee Less

  View on Facebook

  5 months ago

  KVŠ OCEÁN Malacky

  Priatelia, máme posledných PÁR VOĽNÝCH MIEST v našich denných táboroch.
  Ak by ste mali záujem, nech sa páči - tu sú bližšie informácie.

  Termíny konania denných táborov sú: 13.07.-17.07.2020
  27.07.-31.07.2020
  Prihlásiť sa môžete výlučne e-mailom na info@plavaniemalacky.sk.
  Do hlavičky mailu, prosím, uveďte "Denný tábor" a do textu mailu meno a rok narodenia Vášho dieťaťa. Následne v priebehu nasledujúcich dní obdržíte informácie k platbe a organizačné informácie.
  Viac informácií o tábore nájdete v priloženom obrázku, poprípade na našej webstránke www.plavaniemalacky.sk
  ... See MoreSee Less

  View on Facebook